Реферат з інформатики на тему Інтернет | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Реферат з інформатики на тему Інтернет
На сьогоднішній день інтернетом активно користуються 2.5 мільярда людей у ​​світі, що становить, не багато не мало, одну третину населення земної кулі. Це зайвий раз доводить той факт, що глобальна павутина щільно увійшла в наше повсякденне життя і вкоренилася в ній. Вона відіграє величезну роль у соціальній культурі, і за недовгий термін відбилася практично на всіх аспектах нашої життєдіяльності. Але що ж таке інтернет?

Інтернет - це єдина мережа, яка складається з мільйонів локальних мереж знаходяться в різних місцях по всьому світу. Завдяки цій мережі інформація з однієї точки земної кулі може бути в найкоротші терміни передана в іншу.

Всесвітня мережа має свою особливість, щось, що відрізняє її від всіх інших мереж. Інтернет не має власника, оскільки є результатом добровільного об'єднання різних локальних мереж світу.

Тим не менш, існує спеціальна організація, глав ної функцією, якої є реєстрація кожного нового користувача в мережі. Йдеться про Федеральному мережевому раді.
Інтернет має такі властивості:

1) кожен елемент мережі (підключений до інтернету комп'ютер) має свій унікальний адресу;
2) підтримує комунікації;
3) можливий обмін електронною поштою, телеконференції, розмови в мережі та багато -багато іншого.

Визначення комп'ютерного сервера.

Сервер - це такі комп'ютери у вузлах всесвітньої мережі, які містять спеціальну інформацію, а так само надають інформаційні послуги. Всі інші комп'ютери, а саме комп'ютери , що запитують інформацію у сервера, певні бази даних, іменуються «клієнтами».

Значення інтернету в сучасному світі.

По суті , головною функцією інтернету є найшвидший спосіб передачі інформації з одного кінця земної кулі на інший. Але ця єдина функція включає в себе безліч аспектів, охоплюючи всілякі сфери нашої життєдіяльності . Всесвітня павутина використовується як у вирішенні глобальних питаннях провідних організацій, так і в побутових повсякденних питаннях кожного окремого користування. У сучасному суспільстві інтернет - це засіб спілкування, місце заробітку , проведення дозвілля, здійснення побутових маніпуляцій вигляді покупок та іншого, величезна база даних, з міститься в ній незліченної інформацією на будь-які теми. Безумовно, інтернет і найближчим залишиться однією з найбільш полярних і затребуваних сучасних технологій.


Категорія: Реферати | Переглядів: 707
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]