Реферат з інформатики на тему Електронна пошта | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Реферат з інформатики на тему Електронна пошта
Електронна пошта з'явилася практично одночасно з появою інтернету. Донині її вважають одним з найстаріших серверів. За багато років вона замінила традиційну пошту практично повністю, і тепер більшість комунікації між людьми на далеких відстанях відбувається саме посередництвом електронної пошти. За довгий час у електронної майже з'явилася величезна безліч назв, але що ж все-таки таке «електронна пошта»?

Електронна пошта - це спеціально розроблена технологія, яка дозволяє кожному користувачеві відправити електронний лист будь-якого іншого користувачеві завдяки роботі всесвітньої павутини.

За всіма механізмам електронна пошта мало чим відрізняється від звичайної. Тому зовсім недивний той факт, що були запозичені терміни властиві звичайної поштою і зараз активно використовуються і при згадці електронною. До таких відносяться: ящик, лист та інші.

Електронна скринька - це місце на жорсткому диску, яке спеціально виділено для зберігання вихідних і вхідних листів. Але це зовсім не означає, що Ваші листи зберігаються на Вашому комп'ютері. Насправді вони зберігаються на поштовому сервері.

Поштовий сервер - спеціальний потужний комп'ютер в мережі, на якому зберігається вся інформація у вигляді файлів.

У кожного користувача є свій електронну адресу. Всі адреси мають стандартну форму запису, яка виглядає так: ІмяПользователя @ ІмяПочтовогоСервера (домен)
Переваги електронної пошти:

1. Швидкість.
2. Один лист можна відправити декільком одержувачам.
3. Лист крім тексту може включати в себе файл будь-якого формату: фото, аудіозапис тощо
4. Доступна у використанні.
5. Надійність доставки .

Недоліки використання електронної пошти:

1. Спам
2. Обмеження розміру повідомлення

Електронна пошта щільно увійшла в повсякденне життя суспільства. Звичайно ж з появою величезної кількості соціальних мереж, а так само популярних зараз відеочатів, електронна пошта починає застарівати. Однак за прогнозами вона ще тривалий час буде затребувана серед безлічі користувачів.


Категорія: Реферати | Переглядів: 1102
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]