Презентація на тему - Жорстоке поводження з дітьми | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - Жорстоке поводження з дітьми
Підбірка презентацій на тему жорстокого поводження з дітьми в сім'ї. Презентації можуть бути використані в рамках батьківських зборів , педагогічних рад , і методичних об'єднань соціальних педагогів , психологів та класних керівників .

Практично на всьому протязі історії людства тілесне покарання вважалася необхідним , а то й єдиним ефективним засобом виховання . Не багатьом краще йде справа і в сучасному світі. За даними численних масових опитувань , 90 % американських батьків « вірять » в необхідність фізичного покарання дітей ; навіть серед сімей середнього класу , які значно ліберальніше робітників і фермерських родин , « не вірять » в необхідність тілесного покарання лише 17 %.

У той же час іде боротьба проти жорстокого поводження з дітьми. Конвенція ООН про права дитини категорично засудила будь-які форми жорстокого поводження з дітьми. Парламентська асамблея Ради Європи ( ПАРЄ) в 2004 р. проголосила ні багато ні мало загальноєвропейська заборона на тілесні покарання дітей. Презентація на російській мові.


Категорія: Психологія | Переглядів: 696
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]