Презентація на тему - Синтез мистецтв у театрі кіно та телебаченні | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - Синтез мистецтв у театрі кіно та телебаченні
Презентація підготовлена ​​вчителем російської мови та літератури. Розробка може бути продемонстрована учням на предметних заняттях. Показ містить докладний матеріал про взаємодію різних видів мистецтва. Матеріал може бути вивчений школярами самостійно вдома . Перегляд слайдів дозволить учням розширити кругозір і підготувати повідомлення по темі. Організація даної презентації сприяє розвитку сприйняття , розширенню в учнів уявлення про мистецтво . Виховне значення показу проявляється у знайомстві школярів з шедеврами архітектури , театру , живопису.

На екрані глядачі побачать опис особливостей того чи іншого жанру в супроводі багатьох ілюстрацій . До уваги учнів представлені фотографії пам'яток архітектури , сцени з фільмів і спектаклів. Для закріплення знань школярам пропонується виконати ряд творчих завдань , що сприяє засвоєнню матеріалу.


Категорія: Різне | Переглядів: 1284
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]