Презентація на тему - Олімпійський вогонь | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - Олімпійський вогонь
Презентація присвячена розповіді про історію олімпійських ігор. Розробка може бути широко використана в школі. Показ буде корисний для проведення тематичного класного години , позакласних занять , уроків історії , а також для роботи предметних гуртків . З метою самоосвіти і підготовки цікавого повідомлення учні можуть вивчати даний матеріал на власному комп'ютері. Зміст слайдів позитивно позначається на розвитку у дітей сприйняття , вміння аналізувати й порівнювати. Виховне значення презентації розкривається в залученні глядачів до здорового способу життя , у прищепленні їм прагнення займатися спортом.

У показ включені відомості про походження Олімпійських ігор. Особливу увагу розробки стосується розповіді про засновника Міжнародного олімпійського комітету. Не залишений без уваги питання проведення зимової Олімпіади в Сочі. Презентація знайомить із символікою ігор , розповідає про популярних зимових видах спорту.


Категорія: Різне | Переглядів: 265
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]