Презентація на тему - ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПРАЦІ В КАБІНЕТІ ХІМІЇ | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПРАЦІ В КАБІНЕТІ ХІМІЇ
Презентація розроблена ученицею восьмого класу. Для успішного засвоєння тим з хімії необхідно проводити численні практичні роботи, які так чи інакше пов'язані з використання різних хімічно небезпечних реактивів. Даний показ містить ряд правил, що забезпечують безпечну роботу в класі. На екран виводяться невеликі тексти у супроводі тематичних ілюстрацій.

Особливістю показу є його оформлення. В якості зображень тут використовуються фотографії домашнього кота, оброблені за допомогою спеціальної програми. Результатом проведеної роботи є тварина, яка цілком реалістично звертається з колбами та пробірками. Таке неформальне уявлення правил сприятиме залученню уваги дітей до змісту слайдів і допоможе організувати діяльність під час лабораторних робіт. Перегляд можна організувати безпосередньо перед проведенням роботи або при знайомстві класу з навчальним предметом, самостійний перегляд також буде цікавий і корисний учням.


Категорія: Хімія | Переглядів: 837 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]