Презентація на тему - візантійська імперія і східнохристиянський світ | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - візантійська імперія і східнохристиянський світ
Презентація містить матеріал для вивчення курсу історії в десятому класі. Розробка представлена ​​у вигляді електронного посібника , де користувач може вибирати розділ для ознайомлення. Організація слайдів дозволяє школярам самостійно переглядати інформацію в цілях поглиблення знань та підготовки до навчального заняття . Перегляд даної роботи сприятиме формуванню повного уявлення про Візантії та її відносини зі слов'янами . Матеріал розвиває аналітичне мислення , зорове сприйняття , вміння бачити причини і наслідки .

До уваги глядачів запропоновано опис природи і географічного положення Візантії , а також розповідь про особливості культури та державного устрою . Кожен розділ показу оформлений з використанням карт , тематичних зображень , фотографій пам'ятників архітектури. Всього в презентацію включені двадцять дев'ять слайдів такого змісту:

- План-схема ;
- Населення імперії ;
- Поява держави ;
- Господарство ;
- Перехрестя торгових шляхів ;
- Антична спадщина ;
- Влада і церква;
- Між заходом і сходом ;
- Діяльність Юстиніана I ;
- Вороги Візантії ;
- Боротьба зі слов'янами ;
- Кирило і Мефодій ;
- Висновки.


Категорія: Історія | Переглядів: 709 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]