Презентація на тему - Середньовічні замки | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - Середньовічні замки
Презентація пропонує до перегляду матеріали проекту учениці п'ятого класу. Розробка присвячена вивченню питання історії. Перегляд слайдів принесе користь на предметних заняттях , тематичних гуртках в якості додаткового матеріалу. Любителям епохи лицарів рекомендується вивчити слайди на персональному комп'ютері з метою розширення знань про внутрішній устрій фортець.

Дана робота покликана розповісти про причини появи замків , а також описати оборонні споруди. Оповіданням про захист споруди приділена велика частина показу . До уваги глядачів запропонована модель фортеці , виконана автором проекту . В якості додаткових ілюстрацій запропоновані фотографії збережених європейських замків , картинки з книжок. Деякі розділи презентації оформлені за допомогою гіперпосилань , що дозволяє вивчати тільки зацікавив аспект.

Всього до показу підготовлені тридцять інформативних слайдів . Глядачам належить познайомитися з наступними пунктами роботи:

- Цілі та план проекту;
- Поява замків у Європі ;
- Оборона ;
- Захисники ;
- Донжон ;
- Барбакан ;
- Бійниці ;
- Стіни ;
- Опускається решітка ;
- Потерна для доставки продовольства;
- Віконниці ;
- Башти ;
- Завоювання замків;
- Демонстрація моделі;
- Висновок .


Категорія: Історія | Переглядів: 701 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]