Презентація на тему - Рукописні книги стародавньої Русі | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - Рукописні книги стародавньої Русі
Презентація призначена для проведення уроку літературного читання в третьому класі. З метою закріплення пройденого на занятті школярі можуть переглядати інформацію у себе вдома. Демонстрація слайдів знайомить дітей з поняттям рукописної книги , розповідає про її значення для людей в давнину. До уваги учнів запропонована інформація про найпопулярніших рукописах і їхніх авторів . Особливу увагу приділено розповіді про процес створення рукописного шедевру . Докладно описані види паперу і чорнила , які використовувалися майстрами. Не залишений без уваги питання прикраси палітурки і обкладинки книг.

Презентація оформлена барвистими зображеннями книг , які стали справжніми витворами мистецтва. Перегляд розробки сформує у дітей повне уявлення про трудомісткість створення рукопису , а також сприятиме розвитку вміння порівнювати. Всього для використання підготовлені двадцять чотири слайда наступного наповнення:

- Знайомство з предметним поняттям ;
- Найдавніша книга ;
- Створення рукопису ;
- Центри книгописания ;
- Середньовічні папір та чорнило ;
- Створення палітурки ;
- Ошатне оформлення ;
- Виконані від руки ілюстрації ;
- Літописи та особливості їх створення;
- Словник ;
- Висновок.


Категорія: Історія | Переглядів: 518 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]