Презентація на тему - ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ В СТАРОДАВНЬОЇ ГРЕЦІЇ | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ В СТАРОДАВНЬОЇ ГРЕЦІЇ
Презентація містить навчальний матеріал до уроків історії. Розробка може використовуватися як лекційного ресурсу до занять. Детальний виклад питання дозволить школярам при бажанні засвоїти тему самостійно. Перегляд на домашньому комп'ютері розширить кругозір , поглибить знання з предмета , допоможе при підготовці до уроку . Демонстрація слайдів знайомить глядачів з походженням назви ігор , а також з легендами їх появи. Велика увага приділена розгляду правил , умов підготовки учасників . Опис видів , в яких доводилося змагатися спортсменам у давні часи , формує повне уявлення про хід спортивних подій. Перевірити засвоєння всіх питань покликана спеціальна вікторина , розташована на останніх слайдах презентації .

До показу підготовлені двадцять два проілюстрованих слайда. Оформлення за допомогою тематичних зображень доповнює картину і сприяє засвоєнню. На екран виводиться вміст наступних розділів:

- Походження назви спортивних змагань ;
- Легенди про появу Олімпійських ігор;
- Підготовка учасників ;
- Правила проведення ;
- Імена знаменитих атлетів ;
- Нагородження ;
- Вікторина .


Категорія: Історія | Переглядів: 1977 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]