Презентація на тему - ФРАНЦІЯ В СЕРЕДИНІ XIX СТОЛІТТЯ | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - ФРАНЦІЯ В СЕРЕДИНІ XIX СТОЛІТТЯ
Презентація призначена для використання на уроках історії й для підготовки до них. Розробка знайомить з ключовими подіями у Франції наприкінці дев'ятнадцятого століття. До уваги школярів запропонована інформація про біографії та діяльності лідерів держави , а також про напрямки зовнішньої і внутрішньої політики. Особливу увагу даної роботи приділено розгляду розвитку промисловості і сільського господарства країни. Навчальний матеріал зачіпає всі аспекти теми , перегляд слайдів дозволяє учням сформувати уявлення про політичні та економічних перетвореннях у Франції.

До уваги глядачів запропоновані п'ятнадцять інформативних слайдів . Сприйняття роботи не викликає ускладнень , ключові моменти показу виділені рамками , підкресленнями . Презентація проілюстрована портретами правителів держави . Схеми і таблиці сприяють систематизації вивченого . На екран виводиться інформація наступних розділів:

- Список історичних ключових подій у Франції;
- Промисловий переворот ;
- Липнева революція ;
- Тимчасовий уряд ;
- Режим Другої республіки ;
- Режим Другої імперії ;
- Завершення промислового перевороту ;
- Зовнішня політика .


Категорія: Історія | Переглядів: 508 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]