Презентація на тему - ТЕКСТИ У КОМП'ЮТЕРНОЇ ПАМ'ЯТІ | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - ТЕКСТИ У КОМП'ЮТЕРНОЇ ПАМ'ЯТІ
Презентація містить необхідний навчальний матеріал для проведення уроків ІКТ. Розробка розповідає про прийоми роботи з текстами, описує гідності електронного документа. Особливу увагу приділено розгляду двійкового коду, за допомогою якого здійснюється подання текстів у пам'яті комп'ютера. Використання демонстрації слайдів на уроці допоможе учням засвоїти тему, а також сформувати уявлення про кодування і декодуванні.

Оформлення даної роботи направлено на створення оптимальних умов для сприйняття навчальної інформації. Застосування гіперпосилань дозволяє вчителю варіювати роботу на уроці, переходити до вивчення необхідних розділів. Ключові слова на слайдах виділені червоним кольором, що акцентує увагу школярів на важливому. Тематичні картинки пожвавлюють показ і роблять його цікавим для сприйняття. Всього до перегляду підготовлені двадцять чотири слайда. На екран виводиться вміст наступних тематичних розділів:

- Підготовка текстових документів;

- Зовнішня пам'ять;

- Порівняння електронного і паперового документа;

- Кодування інформації;

-Двійкове кодування;

- Гіпертекст.


Категорія: Інформатика | Переглядів: 157 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]