Презентація на тему - ЛОКАЛЬНІ МЕРЕЖІ | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - ЛОКАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Презентація містить інформацію до уроку інформатики у восьмому класі. Розробка пропонує до використання набір тез по темі. Використання даної роботи сформує повне уявлення про локальних мережах, їх топології. На екран виводяться дані про види мережі, плюси і мінуси різновиди підключення, способах створення і принципи функціонування. Лаконічні слайди будуть корисні при перегляді на домашньому комп'ютері.

Школярам буде легко при необхідності згадати навчальний матеріал, повторити його і підготуватися до тесту. Для педагога зручність використання полягає в наявності навчального матеріалу до всіх без винятку етапах уроку. Оформлення презентації сприяє сприйняттю: застосування ілюстрацій виправдано, ефекти анімації не відволікають від перегляду. Обраний розмір шрифту забезпечує хороший перегляд тексту навіть з останнього столу в кабінеті. Виділення заголовка яскравим кольором привертає увагу учнів і допомагає запам'ятати основні моменти теми.

У демонстрацію включені десять слайдів такого змісту:

- Що таке мережеві топології;

- Як це працює;

- Переваги і недоліки «зірки»;

- Шина і її особливості;

- Кільцева топологія;

- Питання для закріплення.


Категорія: Інформатика | Переглядів: 370 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]