Презентація на тему - ЧИСЛА В ПАМ'ЯТІ КОМП'ЮТЕРА | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - ЧИСЛА В ПАМ'ЯТІ КОМП'ЮТЕРА
Презентація орієнтована на використання під час уроків ІКТ. Розробка складається з теоретичної та практичної частини. Демонстрація слайдів знайомить школярів зі способами представлення цілих чисел. Дана робота допомагає в поданні цілого алгоритму по переведенню цифрових значень в двійкову систему. Засвоєнню інформації допомагають схематичні малюнки, а також вказівні стрілки, які акцентують увагу глядачів на ключових моментах.

На слайдах знайшли своє відображення і питання про особливості роботи комп'ютера. Практичні завдання дозволять закріпити знання з теми. Оформлення презентації сприяє хорошому сприйняттю, читання інформації не напружує очей. Розмір шрифту і виділення ключових слів яскравих кольором привертають увагу і забезпечують запам'ятовування.

До складу розробки до уроку включено вісім функціональних слайдів. До уваги школярів запропоновані наступні тематичні розділи презентації:

- Представлення цілих чисел;

- Алгоритм отримання додаткового коду;

- Практичне завдання;

- Діапазон значень;

- Представлення дійсних чисел;

- Особливості роботи з речовими числами.


Категорія: Інформатика | Переглядів: 156 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]