Презентація "Швейцарія" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація "Швейцарія"

Презентація розповідає про одну з невеликих європейських країн. Швейцарія відрізняється від інших тим, що в більшості військових конфліктів займає позицію нейтралітету. Весь світ знає цю країну як батьківщину складного ножика з безліччю лез, країну, де виробляється найсмачніший сир, найточніший годинник і де знаходяться самі надійні банки. А тепер до всіх цих знань додасться ще кілька не менш цікавих і пізнавальних фактів про Швейцарії. 

Її називають країною з найвищим рівнем достатку і самим щасливими жителями. Розповідається про те, чому Швейцарія отримала свою назву, коли вона утворилася, що цьому сприяло. На мапі позначені кордони країни, а також найбільші її міста. Дається характеристика клімату країни, розповідаються подробиці про населення. 

Велика частина жителів країни - швейцарці, які діляться на чотири етнічних громади. Також розповідається про релігійному складі, про те, скільки людей проживає у великих містах, а скільки в провінціях і селах. Далі дається інформація про найбільш значимому місті Швейцарії Женеві. 

Описано національний швейцарський костюм, дається оцінка кухні, а також розкриваються причини того, чому люди так люблять відпочивати в Швейцарії. Вся інформація в презентації покликана підкреслити національний колорит країни.Категорія: Географія | Переглядів: 224
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]