Презентація "Португалія" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація "Португалія"

Презентація розповідає про європейській країні, яка розташована неподалік від Іспанії. Португалія займає частину Піренейського півострова, розташована на південному заході Європи, найближчим великим водоймищем є Атлантичний океан, який омиває країну з двох сторін. Дається оцінка кліматичних умов Португалії. Він різний в північній і південній частині, але за великим рахунком субтропічний. 

Рельєф переважно гірський, найзнаменитіша гірська система називається Серра-де-Ештрелла, до її складу входить найвища гора в Португалії - Ештрелла. Також подано відомості про флору і фауну країни, яка в основному представлена ​​лісами і дрібними тваринами, а також величезною кількістю видів птахів. Далі даються відомості про населення країни та її етнічному складі, а також державною мовою. 99% населення - це португальці, всього один відсоток складають різні африканські народності. 

Розповідається про промисловості та сільському господарстві. Португалія - багата нафтою країна. Також на її території добувають безліч корисних копалин і експортує сировину в інші частини світу. Далі розповідається про головні визначні пам'ятки. В кінці можна помилуватися на барвисті фотографії різних місць в Португалії.Категорія: Географія | Переглядів: 220
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]