Презентація "Перу" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація "Перу"

Презентація розповідає про один з держав Латинської Америки, республіці Перу. Спочатку можна побачити герб і прапор країни. На обох зображено тварину - лама, яке є національною гордістю і символом країни. Далі дається загальна інформація про державу: про те, що Перу розташоване на західній стороні материка Південна Америка, що воно потрапляє в природну зону напівпустель і пустель. На фізичній карті материка можна побачити, де знаходиться республіка. 

Там же відзначені всі середні і великі міста, в тому числі і столиця - Ліма. Про головне перуанському місті розповідається на окремому слайді. Далі перераховується, які види промисловості є в республіці та її столиці, скільки в середньому людей проживає на її території, ким була відкрита і заснована столиця. Далі дається характеристика рельєфу, а також будовам в місті, перераховуються головні визначні пам'ятки. 

Дається детальна інформація про корисні копалини, які добувають на території Перу. Дається характеристика клімату, наводиться інформація про середній температурі в різні сезони. На фотографіях представлені озеро Тітікака, річка Амазонка, деякі народи і представники тваринного світу, які живуть в Перу.Категорія: Географія | Переглядів: 417
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]