Презентація: Організми у світовому океані | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація: Організми у світовому океані
Презентація знайомить учнів з організмами в Світовому океані. Даний навчальний посібник розрахований для демонстрації учням шостих класів на уроках географії. Основними інтелектуальними, розвиваючими і виховними цілями роботи є формування уявлення про особливості поширення організмів в Світовому океані; вивчення основних спільнот , що населяють дану природну зону; розвиток навичок роботи з різними літературними джерелами; виховання дбайливого та відповідального ставлення до природних багатств.

Змістовна сторона презентації дозволяє в повному обсязі реалізувати як освітній, так і виховний потенціал слайд- фільму. Пропонований для вивчення та освоєння матеріал відповідає віку учнів, логічний, послідовний, добре продуманий і захоплюючий. Завдяки презентації стає можливим повністю реалізувати заявлені цілі заняття, і сформувати екологічну грамотність вихованців. Посібник складається з двадцяти чотирьох барвисто і рясно ілюстрованих слайдів.


Категорія: Географія | Переглядів: 187
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]