Презентація "Народи Африки" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація "Народи Африки"

Презентація дасть учням інформацію про національний склад населення материка під назвою Африка. Мета презентації - розповісти про народи Африки та їх особливості, проаналізувати, як характерні риси народностей пов'язані з місцем їх проживання або розташуванням їх країни на материку, навчитися знаходити потрібні об'єкти на карті. 

Передбачається, що до цього заняття учні вже досить добре ознайомилися з географічними характеристиками та особливостями африканського материка, тому на початку уроку вони пишуть географічний диктант з даної теми. 

Після вони вивчають на картах щільність населення Африки і розселення її народів. Розповідається трохи про деяких окремих народах: туарегів, самбуру, масаї, корінних жителях Конго, Кенії та інших країн, показуються фотографії найколоритніших жителів континенту. Завдяки цій презентації учні будуть знати про те, як виглядають африканські жителі, чим вони відрізняються від інших, спробують проаналізувати образ їхнього життя за зовнішнім виглядом.Категорія: Географія | Переглядів: 239
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]