Презентація на тему - Стихійні і природні явища в літосфері | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - Стихійні і природні явища в літосфері
Презентація створена групою школярів восьмого класу. Розробка знайомить з результатом навчального проекту з географії. Показ слайдів буде доречний на предметних заняттях в якості демонстраційного ресурсу. Виклад матеріалу дозволяє учням самостійно вивчати дану роботу на власному комп'ютері. За допомогою презентації восьмикласники зможуть підготуватися до уроку, тесту. Демонстрація слайдів розповідає про стихійні явища і силах, що їх викликають. Особливу увагу приділено розгляду географічних областей, де часто виникають рухи земної кори. Перегляд презентації розширить уявлення школярів про географію Росії, забезпечить засвоєння матеріалу по темі. Зміст розробки розвиває аналітичне мислення, зорове сприйняття, а також виховує інтерес до предмета.

Оформлення роботи привертає увагу глядачів наявністю ілюстрацій, ефектами анімації. У показ включені тринадцять слайдів такого змісту:

- Землетруси;

- Виверження вулканів;

- Обвали;

- Сіли;

- Зсуви;

- Висновок.


Категорія: Географія | Переглядів: 906 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]