Презентація "Латвія" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація "Латвія"

Презентація "Латвія" містить найважливіші відомості про європейській країні під назвою Латвія. Мета презентації - дізнатися якомога більше нового і цікавого про Латвії, її історію, традиції, пам'ятки. 

Починається презентація з демонстрації фізичної карти Латвії. Перераховуються всі президенти країни, які свого часу жили в прекрасному президентському палаці. Розповідається про прапор і герб Латвії, про її гімні, наведено його текст. Демонструється валюта країни, дається інформація про площі Латвії, про те, як виглядають національні костюми, який її клімат, які найцікавіші природні об'єкти знаходяться на її території. Розповідається про населення і національному складі. 

Показуються фотографії визначних пам'яток. Розповідається про міста Лієпая, Єлгава, Юрмала, Вентспілс, а також показуються річки Латвії. Кожне місто представлений з картою та інформацією про кількість людей, які в ньому живуть. Учням пощастити побачити красиві види країни, барвисті фотографії та латвійські пейзажі.Категорія: Географія | Переглядів: 468
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]