Презентація "Ізраїль" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація "Ізраїль"

Презентація "Ізраїль" розповість учням про маленькій країні, яка належить до Євразійського материка. На білому прапорі Ізраїлю - блакитні смуги і зірка Давида, символ не тільки країни, а й усього єврейського населення, а також їх релігії - іудаїзму. 

Прапор являє собою молитовне покривало, яке називають талит. Це вельми важливий символ і атрибут для всього населення Ізраїлю. Ця країна розташована неподалік від Сирії, Йорданії і Єгипту. У презентації описуються особливості ізраїльського географічного положення. На карті країни відзначені найбільш важливі і великі міста. 

Згадуються особливості рельєфу, а також які води належать Ізраїлю і омивають його. Держава знаходиться на березі дивного Мертвого моря, самого солоного з морів. Далі йде інформація про символіку герба Ізраїлю, про валюту, дещо про єврейської історії, зокрема, як вони одягалися. Далі дається інформація, яка буде цікава туристам: пам'ятки, курорти, особливості кожного ізраїльського міста.Категорія: Географія | Переглядів: 176
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]