Презентація "Єгипет" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація "Єгипет"

Презентація містить інформацію про країну з найдавнішою культурою, багатшими якої не було в стародавні часи, про найстарішу з цивілізацій, яка до наших днів зберегла єдине вціліле з Семи чудес кольору - піраміди. 

Єгипет - спекотна африканська країна, в якій ніколи не буває зими і практично ніяк не представлені опади. Температура там рідко опускається нижче 20 градусів, тому Єгипет став ідеальним місцем для курортників з усього світу. Столицею Єгипту є Каїр, велике місто з розвиненою культурою та економікою. На початку презентації знаходяться відомості про державний устрій і географічному положенні країни. 

Також можна побачити прапор Єгипту і дізнатися, що означають кольори на його триколоре. Крім цього в презентації міститься інформація про чисельність населення і національному складі Єгипту, про мову, на якій говорять його жителі, про особливості єгипетської природи. Багато сказано про економіку і про всіх галузях промисловості, які розвинені в Єгипті.Категорія: Географія | Переглядів: 289
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]