Презентація "Азовське море" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація "Азовське море"

Презентація описує одне з морів, яке знаходиться на території України. Перед автором презентації стояла мета описати цей великий водойму в трьох станах, яким він був у минулому, яким він є зараз і які перспективи розвитку у нього. 

Азовське море знаходиться на кордоні між Російською Федерацією і Україною, що можна побачити на карті. У презентації перераховано три етапи вивчення даного моря. Старовинні етап складається з навчань Геродота, давньогрецького вченого, геолого-географіческіі̆, який припадає на дев'ятнадцяте століття і комплексний, який отримав розвиток у другій половині двадцятого століття і є провідним етапом вивчення Азовського моря сьогодні. 

Ви дізнаєтеся, як позначали в давнину на карті Азовське море, ознайомитеся з його загальною характеристикою, дізнаєтеся, які йому належать географічні об'єкти, скільки у нього біологічний і географічних ресурсів, які на березі знаходяться курорти та здравниці. 

У презентації представлені живі організми, що мешкають у морі та на його берегах, а також які є екологічні проблеми Азовського моря.Категорія: Географія | Переглядів: 151
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]