Презентація на тему - МОМЕНТ СИЛИ (7 КЛАС) | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - МОМЕНТ СИЛИ (7 КЛАС)
Презентація містить матеріал до занять з фізики у сьомому класі. Демонстрація слайдів містить численні завдання, що дозволяють з успіхом засвоїти тему. Організація інформації дозволяє учням при необхідності вивчати розділ курсу фізики на домашньому комп'ютері. Доступне і проілюстроване виклад питання забезпечить запам'ятовування всіх формул і виробить алгоритм для рішення фізичних завдань. Зміст презентації спрямоване на розвиток логіки , кмітливості , а також на розширення кругозору і виховання інтересу до вивчення фізики.

До уваги юних глядачів представлені численні креслення , демонструють можливості сили важеля . Ряд навчальних завдань дозволить систематизувати і закріпити матеріал. Перевірити вірність рішення допоможуть ефекти анімації , які виводять на екран правильні відповіді. Оформлення слайдів покликане привернути увагу школярів до ключових понять і формулами . Для вивчення питання створені двадцять три слайда наступного призначення:

- Епіграф до уроку ;

- Правило моментів ;

- Експериментальні задачі;

- З чого складається дію сили ;

- Рішення тематичних завдань ;

- Питання для закріплення ( у формі гри «Мозаїка »);

- Рецепція ;

- Домашня робота (багаторівневий підхід ) .


Категорія: Фізика | Переглядів: 195 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]