Презентація на тему - МЕНЕДЖМЕНТ І МЕНЕДЖЕРИ | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - МЕНЕДЖМЕНТ І МЕНЕДЖЕРИ
Комп'ютерна презентація "Менеджмент і менеджери" - це інформаційний матеріал, який можна використовувати при навчанні школярів основам економіки або іншим подібним дисциплін. Також дана презентація може з успіхом застосовуватися в якості джерела додаткової корисної інформації на позакласних заняттях.

Цілями презентації є знайомство учнів з основними поняттями, що відносяться до сфери менеджменту, розширення загальної ерудиції і словникового запасу, підготовка школярів в подальшому житті і працевлаштування.

Презентація складається з декількох слайдів, на яких учні можуть побачити основну інформацію з теми, представлену у вигляді максимально зрозумілих схем. У презентації розповідається про поняття менеджменту, його рівнях, функціях, вимогах до особистості керівника, видах структури підприємства, способи мотивації, Також наведені практичні завдання, які містять питання, на яких пропонується відповісти учням, використовуючи отримані знання про менеджмент і менеджерах.


Категорія: Економіка | Переглядів: 637 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]