Презентація - Отруйні тварини | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація - Отруйні тварини
Презентація створена вчителем біології в середній школі. Навчальна мультимедійна розробка може бути корисна на різних етапах навчання. Спосіб організації матеріалу дозволяє використовувати слайди для знайомства учнів з новим матеріалом, а також для його повторення. Школярі можуть проглядати дану роботу для самостійної підготовки до уроку. Додаткове вивчення розробки на домашньому комп'ютері дозволить будь-якому учню міцно засвоїти матеріал, закріпити вивчене в школі.

До уваги учнів представлений набір електронних плакатів. На екрані можна побачити барвисту ілюстрацію , яка демонструє отруйна тварина. Всі зображення містять необхідні підписи, що розповідають про назву тварини і його небезпечній поведінці. Ефекти анімації супроводжують всі розділи презентації, це робить перегляд роботи цікавим.

У показ включені тринадцять тварин : риба -хірург, хвостокол, жерлянка, вогненна саламандра , зелена жаба, пама, кобрової аспид, очкова змія, морський дракончик, оса крабро, риба крилатка, актинія, морський їжак.

Використання презентації в навчальних цілях допоможе в розвитку у школярів зорової пам'яті , пізнавальної активності, а також сприятиме вихованню інтересу до вивчення біології.


Категорія: Біологія | Переглядів: 802
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]