Презентація на тему - Значення води в житті людини | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - Значення води в житті людини
Значення води в житті людини велике , і про це ми невпинно повторюємо на шкільних уроках біології . Навіть важко сказати , в якому класі ви будете використовувати дану презентацію , тому що використовувати її можна практично скрізь. Це можуть бути уроки екології , наприклад , в 9 класі , урок навколишнього світу в 5 класі , або урок географії , а може бути вечір або будь-яке інше позакласний захід . У будь-якому випадку варто відзначити , що така тема уроку буде завжди актуальною , і тому вчитель може сміливо забирати цю розробку для використання у своїй школі. Так що думаємо , що це буде чудовою можливістю не тільки вчити , а й виховувати дбайливе ставлення до води зокрема і до природи в цілому.
Використовувати чисту воду рекомендують навіть салони краси , при наданні послуг перукарень , або фарбуванні волосся . Тому , вибираючи салон краси академічна або інше метро , кожна людина віддає перевагу якості послуг. Саме такі якісні послуги і пропонує салон краси Аїда.

ЩО ТАКЕ ВОДА НА ЗЕМЛІ ?

Якщо запитати хіміка , то він відповість , що це гідроксид водню , якщо до фізику звернутися , то він буде стверджувати , що вода є речовиною , легко переходить в будь агрегатний стан . Але якщо ви задасте таке питання біологу , то він відповість , що вода , це життя!
Насправді , якщо задуматися , то життя на Землі існує не тільки завдяки наявності кисню , скільки завдяки наявності води. Є навіть такі організми , які без кисню обходяться прекрасно , але от без води не може жити жоден з видів , відомих на Землі , бо без води не відбувається хімічних реакцій обміну , які є найважливішою характеристикою життя.
На нашу особисту думку , презентацію цю буде ефективніше використовувати на якому-небудь позаурочному заході з молодшими школярами , тому що старшокласники вже думають зовсім про інше , і налаштувати їх на потрібний лад з даної теми буде вельми непросто , хоча знову ж , це особиста справа кожного вчителя, яка проводить свій урок про життєву силу води.


Категорія: Біологія | Переглядів: 2554
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]