Презентація на тему - Структура і функції хромосом | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint
Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
Головна » Файли » Презентації » Біологія

Презентація на тему - Структура і функції хромосом
Презентація містить навчальний матеріал до уроків біології. Розробка присвячена вивченню розділу генетики. Демонстрація слайдів знайомить з поняттям хромосоми, описує її будову. Особливу увагу приділено розгляду видів і функцій хромосом. Інформація представлена ​​у вигляді тез, тема розглянута у всіх аспектах, що сприяє формуванню у школярів повного уявлення з питання. Для більш глибокого вивчення матеріалу учням рекомендується завантажити презентацію для перегляду на домашньому комп'ютері. Слайди допоможуть школярам підготуватися до тестів і заліків по темі.

Оформлення розробки привертають увагу яскравими шаблонами, тематичними ілюстраціями і великими заголовками. Акцент на предметних поняттях зроблено за допомогою зміни шрифту. Показ спрямований на розвиток і подальше вдосконалення в учнів уміння аналізувати, порівнювати. До складу демонстраційного матеріалу до заняття включені тридцять два інформативних слайда. На екрані глядачі побачать зміст наступних логічних блоків:

- Введення поняття про хромосомі;

- Будова (хломатіда, центромера, коротке і довге плече);

- Морфологічні типи;

- Функції;

- Диплоїдний набір;

- Всі хромосоми людини;

- Каріотип;

- Делеція;

- Інверсії.
Категорія: Біологія | Теги: хромосом, функції, на, біологія, структура, тему, Презентація
Переглядів: 678 | Завантажень: 189 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]