Презентація на тему - Рослиноїдні і хижі тварини | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - Рослиноїдні і хижі тварини
Презентація розроблена до уроку навколишнього світу за програмою Занкова . Розробка орієнтована на аудиторію першокласників . Для використання на занятті запропонований багатий ілюстративний матеріал , який вчитель зможе застосовувати на свій розсуд. Демонстрація слайдів містить інформацію про способи харчування тварин . Матеріал класифікований і представлений у вигляді порівняльної таблиці. Особливий інтерес у школярів викличуть різноманітні фотографії тварин . На екран виводяться ілюстрації до кожного з тематичних розділів. Перегляд зображень допоможе сформувати у дітей уявлення про світ хижих і рослиноїдних тварин. Презентація розвиває зорове сприйняття і пам'ять , виховує інтерес до навчання.

До показу на уроці запропоновані двадцять сім яскравих слайдів . До деяких об'єктах розробки застосовуються ефекти анімації , що привертає увагу учнів . За допомогою даної роботи першокласники познайомляться з наступними матеріалами :

- Чим харчуються тварини ;

- Орел , пінгвін , беркут ;

- Папуга , тетерев , лебідь ;

- Лев , тигр , рись , вовк ;

- Дельфін , горбатий кит ;

- Акула , сом , піранья ;

- Питання для закріплення ;

- Загадки про тварин ;

- Підведення підсумків .


Категорія: Біологія | Переглядів: 610
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]