Презентація на тему - ЯВИЩА У ПРИРОДІ | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - ЯВИЩА У ПРИРОДІ
Презентація дозволить провести плідний і насичений урок природознавства у п'ятому класі. Демонстрація слайдів також дозволяє школярам додатково вивчати матеріал на персональному комп'ютері в цілях поглиблення предметних знань . Показ знайомить з явищами навколо людини , розповідає про науки , які ці процеси вивчають . Виховний аспект даної розробки полягає в прищепленні школярам уважного ставлення до навколишнього світу. Використання презентації на уроці дозволить школярам сформувати уявлення про фізичної та хімічної природі деяких природних процесів . У створенні розробки заняття активно були використані прийоми технології критичного мислення. Учням пропонується створити сінквейн на тему уроку . Даний підхід вчить дітей виявляти головне , аналізувати , порівнювати.

Оформлення презентації спрямоване на забезпечення засвоєння навчальної теми . Яскраві ілюстрації привертають увагу , сприяють сприйняттю. Всього до показу підготовлений двадцять один слайд . Презентація складається з наступних логічних блоків:

- Ключове питання уроку;

- Класифікація явищ ;

- Хімічні та фізичні явища ;

- Завдання на закріплення ;

- Правила створення сінквейна ;

- Підведення підсумків .


Категорія: Біологія | Переглядів: 312
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]