Презентація на тему - Енерговитрати дюдини і харчового раціону | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - Енерговитрати дюдини і харчового раціону
Презентація присвячена вивченню фізіології людини. Розробка може бути використана для ілюстрації деяких етапів уроку біології. Школярі можуть переглядати вміст слайдів на домашньому комп'ютері в цілях розширення предметних знань і підготовки до навчальних занять. Демонстрація слайдів знайомить з поняттями основного і загального обміну, розповідає про енерговитрати представників різних професій. У роботі знаходить відображення питання про норми харчування та режимі прийому їжі.

Перегляд слайдів сформує уявлення про співвідношення витраченої енергії і раціоні людини, допоможе у розвитку вміння аналізувати. Виховний аспект презентації розкривається у знайомстві глядачів з кількістю необхідних людині калорій, що стимулює до правильного харчування та ведення активного способу життя.

У роботу включені п'ять інформативних слайдів. Показ проілюстрований тематичними картинками, які привертають увагу і пожвавлюють розробку. До вивчення підготовлені наступні розділи:

- Введення предметних понять;

- Енерговитрати;

- Норми харчування;

- Режим харчування.


Категорія: Біологія | Переглядів: 266 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]