Презентація на тему - Цифровий мікроскоп | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - Цифровий мікроскоп
Презентація орієнтована для використання на предметних заняттях з біології. Розробка покликана розповісти школярам про зовнішній вигляд і внутрішній устрій приладу. Особливу увагу присвячено розповіді про призначення електронного апарату. Опис широких можливостей мікроскопа викличе інтерес у учнів і сприятиме розвитку мотивації до вивчення біології. Інструкції по роботі з приладом дозволять в короткі терміни освоїти необхідні навички і приступити до вивчення незвичайного світу, який в повсякденному житті не доступний людському оку.

Оформлення слайдів сприяє сприйняттю інформації. На екран виводяться великі зображення мікроскопа, що дозволяє розглянути всі його деталі відразу великій кількості школярів. Скріншоти отриманих за допомогою апарату картинок дозволяють оцінити функціональні можливості приладу. До уваги глядачів запропоновані дев'ять слайдів наступного призначення:

- Зовнішній пристрій;

- Що дозволяє мікроскоп;

- Для чого прилад потрібен на уроці;

- Проведення лабораторних робіт;

- Будова цвілі, квітки, мухи.


Категорія: Біологія | Переглядів: 591 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]