Будова і життєдіяльність рослинної клітини | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Будова і життєдіяльність рослинної клітини
Будова і життєдіяльність рослинної клітини учнями в 6 класі вивчається на уроках біології , як відомо . І це зрозуміло , тому що шестикласники вивчають розділ біології , званий ботанікою , тобто вивченням рослин. Але як вивчати рослини , якщо при цьому не знати будови рослинної клітини ? Цього ми не можемо допустити , і тим більше , що за шкільною програмою нам з учнями треба клітку рослин вивчити детально, щоб зрозуміти , як влаштована вона , як виконує свої життєві функції , і як функціонує в багатоклітинних організмі , щоб він , організм цей існував в комфортних умовах. Зробити це можна по слайдах презентації , складеної Водоп'янової Мариною Олександрівною , що працює в ГБОУ ЦО № 1456 міста Москви.

СТРУКТУРА МАТЕРІАЛУ

Почнемо з того , що в цій розробці уроку біології міститься файл презентації powerpoint , а також конспект плану до уроку біології в 6 класі. Все це дозволить кожному вчителю максимально скоротити час на підготовку до проведення уроку . Сама презентація виконана дуже яскраво , красиво , містить картинки і текстову складову , що дозволяють зрозуміти інформацію , представлену на цих слайдах і привернути увагу учнів до теми , що вивчається на уроці .

СЛАЙДИ ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Починаємо з самого головного , тобто з визначення поняття клітка, і акцентуємо при цьому увагу учнів на тому , що в майбутньому їм доведеться вивчати і тваринну клітину , яка подібна за будовою з рослинною, але має при цьому істотні відмінності. Кордон клітини , це клітинна стінка , і є тут слайд , який показує її будову. Не забудемо і про проникності мембрани , так як це важливо для обміну речовин між клітиною і навколишнім середовищем. Далі йдуть органели , розташовані в тілі клітини. Ядро і ядерця , мітохондрії і пластиди , цитоплазма і вакуолі : з цими органоїдами з учнями будемо знайомитися по слайдах системно і послідовно для отримання міцних грунтовних знань .


Категорія: Біологія | Переглядів: 632
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]