Презентація на тему - WHO IS WHO | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - WHO IS WHO
Презентація являє собою лексичний тренажер з англійської мови для другого класу. Робота містить широкий вибір слів по темі «Тварини» і підходить для використання з будь-якого УМК . Показ полегшить завдання вчителя , з його допомогою можна організувати індивідуальну і фронтальну роботу. Якщо батьки скачають розробку своїй дитині на комп'ютер , то він у короткі терміни опанує необхідними знаннями .

Презентація містить п'ятнадцять слайдів . Для відпрацювання доступні наступні лексичні одиниці: кролик , ведмідь , курча , порося , качка , слон , собака , лисиця , крокодил , кішка , лев , тигр , вовк . Автор підібрав цікаві ілюстрації , робота викличе інтерес у молодших школярів . Навігація здійснюється за допомогою кнопок керування. На слайді представлені зображення двох тварин . Після клацання з'являється слово англійською мовою. Необхідно співвіднести значення з картинкою, клацаючи мишею по ілюстрації. При вірному відповіді звірок перебереться до свого буквеного позначення . У випадку помилки картинка застрибає вгору. Кожну зміну слайда супроводжує дзвін дзвіночків.

Оформлення презентації виконано з урахуванням вікових особливостей сприйняття другокласників . Розробка приверне увагу дітей і зробить урок плідним.


Категорія: Англійська мова | Переглядів: 173
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]