Презентація на тему "Великдень (Easter)" (англійською) | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему "Великдень (Easter)" (англійською)
У цій мультимедійної презентації, підготовленої до уроку англійської мови, ви знайдете цікаву інформацію про світле свято Великодня. У презентації розказано про традиції та звичаї святкування Великодня, її символах і традиційних кулінарних блюдах. Доповненням до цього є барвисті ілюстрації. На останніх слайдах підготовлені питання для учнів. Таким чином, презентація на тему "Великдень" - основа для якісного проведення уроку, яка допоможе кожному школяреві активізувати раніше вивчені теми, згадати звичаї свята і більш детально ознайомитися з символами Великодня. 

Слайди цієї розробки є нечисленними, але досить змістовними. Завдяки матеріалам даного проекту школярі зможуть ознайомиться англійською мовою з особливостями святкування свята, історією його виникнення, особливостями кухні. Більш того, на одному з останніх слайдів ви зможете знайти питання для узагальнення пройденого матеріалу по темі. Кращою презентації Великодня і її особливостей ви не знайдете. Не пропустіть можливість більш детально ознайомиться з даним матеріалом.


Категорія: Англійська мова | Переглядів: 670 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]