Презентація на тему - Справжнє продовження часу (THE PRESENT CONTINUOUS TENSE) | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - Справжнє продовження часу (THE PRESENT CONTINUOUS TENSE)
Презентація призначена для використання на уроках англійської мови. Показ може бути корисний і при самостійному вивченні, повторенні теми. Дана робота не прив'язана тематично ні до одного розділу підручника. Тому вчитель може використовувати матеріал до будь-якого УМК і для різних етапів навчання. Демонстрація слайдів буде корисна при введенні нової теми, закріпленні та повторенні вивченого. Розробка знайомить із категорією продовженого часу, наводить приклади використання.

Одним з достоїнств презентації є наявність таблиці, де наведено формули оповідних, негативних і питальних пропозицій. У практичній частині розробки запропоновано ряд пропозицій, де необхідно розкрити дужки і поставити дієслово в потрібну форму. Лексична складова дозволяє використовувати презентацію на уроках у четвертому чи п'ятому класі. Сприйняття інформації не викличе утруднень. Оформлення слайдів сприяє засвоєнню граматичного матеріалу. Яскравий колір шаблонів, кольорові ілюстрації і великий шрифт привернуть увагу аудиторії. У презентації присутні наступні розділи:

- Назва теми;
- Відмітні особливості часу;
- Приклад використання;
- Таблиця;
- Завдання на закріплення.


Категорія: Англійська мова | Переглядів: 296 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]