Презентація на тему - SOVIET SCHOOL | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - SOVIET SCHOOL
Презентація повністю виконана англійською мовою. Демонстрація слайдів можливе на уроках іноземної при вивченні теми «Освіта». Учням буде цікаво дізнатися, як виглядала шкільна форма, коли їх мами і бабусі були учнями. Розробка не містить докладного опису, а являє лише найтиповіші атрибути шкільного життя в Радянському Союзі. До уваги глядачів пропонується інформація про шкільній формі для хлопчиків і дівчаток, розповідь супроводжує перерахування предметів одягу. Не залишений без уваги питання про дитячі організації. Розробка знайомить з піонерської атрибутикою. Завершується показ розповіддю про обов'язкові предметах і кількості років навчання.

Невеликий обсяг роботи дозволяє вписати презентацію в будь-який урок. Використовувати демонстрацію слайдів можна в цілях розширення кругозору, збагачення словникового запасу, тренування переглядового читання. Представляється можливим давати даний матеріал для самостійного вивчення. Читання не викличе утруднень, оскільки пропозиції представлені прості, слова не становлять труднощів для розуміння.

Розробка містить чотири слайди. На екран виводиться наступна інформація:

- Титульний слайд;
- Шкільна форма;
- Піонерська організація;
- Освіта.


Категорія: Англійська мова | Переглядів: 153 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]