Презентація на тему - SAVING FORESTS (ПОРЯТУНОК ЛІСІВ) | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - SAVING FORESTS (ПОРЯТУНОК ЛІСІВ)
Презентація виконана англійською мовою і присвячена розгляду проблем екології. Показ слайдів буде доречний на уроках іноземної мови при вивченні теми «Захист навколишнього середовища». Використовувати розробку можна в цілях повторення лексичного матеріалу, навчання монологу по темі. Дана робота сприятиме розвитку вміння планування мовного висловлювання. Виховний аспект розкривається в інформуванні аудиторії про наслідки недотримання заходів протипожежної безпеки в лісі. Перегляд презентації дозволить сформувати в учнів відповідальне ставлення до природи.

Розробка представлена ​​на одинадцяти слайдах. На екран виводиться пропозицію про захист лісу. Мається на увазі, що школярі закінчать фразу кількома власними висловлюваннями. Кожен інформаційний блок супроводжують барвисті ілюстрації. Зображення демонструють красу лісу, його багатий тваринний світ. Окрему увагу приділяється впливу діяльності людини на екосистему лісів. Акцент зроблений на одній з найгостріших проблемі - пожежах.

Наступні розділи представлені для вивчення:

- Краса лісів;
- Тварини;
- Цінні породи дерев;
- Захист від ерозії;
- Будь обережний з вогнем.


Категорія: Англійська мова | Переглядів: 522 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]