Презентація на тему - Особливості роботи зі словником | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - Особливості роботи зі словником
Презентація покликана допомогти школярам в організації роботи з російсько-англійським словником. Показ можна демонструвати в класі перед початком роботи над перекладом. Корисно буде ознайомлення зі слайдами на додаткових заняттях з предмета, в гурткової роботи. Щоб уникнути труднощів при підготовці усного монологічного висловлювання, домашнього завдання, написанні твору школярам рекомендується завантажити розробку на домашній комп'ютер і звертатися за необхідності до даних матеріалів. Початківцям вивчати іноземну мову також рекомендується ознайомитися зі змістом показу, це дозволить уникнути дурних помилок і незручних ситуацій через неправильно підібраного еквівалента в англійській.

Презентація складається з дев'ятнадцяти слайдів. До уваги глядачів запропоновані наступні розділи:

-Лексична полісемія;
-Омоніми;
-Приклади невірного перекладу;
-Послідовність перекладу;
-Приклади;
-Завдання для перекладу.

Матеріал доступно викладено, присутні приклади до кожного пункту. Наведено алгоритм виконання перекладу пропозиції з докладним описом всіх кроків. Сприймається презентація добре, тексти читаються легко.


Категорія: Англійська мова | Переглядів: 286 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]