Презентація на тему - Money (Гроші) | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - Money (Гроші)
Презентація підготовлена ​​до показу на уроці англійської мови в одинадцятому класі. Робота створена до УМК Solutions (Upper-Intermediate) для класів поглибленого вивчення предмета. Використання розробки на занятті сприяє розвитку навичок усного мовлення, формуванню в учнів самостійного мислення, виховує правильне ставлення до грошей. Конспект заняття не входить у комплект, тому вчитель може застосовувати матеріал на свій розсуд.

Презентація пропонує для роботи дванадцять слайдів. У розпорядженні викладача знаходяться наступні розділи:

-Як заробити гроші?
-Що таке гроші?
-Аудіювання.
-Запитання для дискусії.
-Як інвестувати гроші?

Особливістю даної роботи є грамотна постановка питань. Автор формулює їх таким чином, що з'являється можливість обговорити проблему з різних сторін. Таким чином реалізується практична і виховне завдання уроку. Зміст розробки дозволяє стимулювати мовну активність школярів і підводить до висновку про доцільність витрати грошей.

Оформлення презентації виконано на тематичних шаблонах. Текстова інформація легко зчитується. Ніщо не заважає сприйняттю.


Категорія: Англійська мова | Переглядів: 1540 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]