Презентація на тему - Минулий тривалий час | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - Минулий тривалий час
Презентація створена для забезпечення тренування граматичного матеріалу з англійської мови. Учитель може використовувати демонстрацію слайдів на додаткових заняттях, у гуртковій роботі. На уроці розробка допоможе організувати фронтальну та індивідуальну роботу. Батьки можуть допомогти своїй дитині у вивченні мови, якщо скачають слайди на домашній комп'ютер.

Учень в домашніх умовах буде переглядати матеріал і виконувати граматичні завдання. Перевірити правильність відповідей не складе труднощів, адже по клацанню вірні пропозиції з'являються за допомогою ефекту анімації. Робота не змусить школяра нудьгувати, весь показ супроводжують веселі звірята: лисеня, слоненя і курча. Запропоновані ситуації сприяють розширенню словникового запасу учнів.

Презентація містить п'ятнадцять слайдів. На кожному з них присутня картинка, що ілюструє проведення часу друзів. У верхній частині екрану є лексичні одиниці, які необхідно об'єднати в пропозицію. При цьому важливо пам'ятати, як виглядає дієслово в минулому продовженому часу.


Категорія: Англійська мова | Переглядів: 222 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]