Презентація на тему - LETTER CHANT | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - LETTER CHANT
Презентація являє собою електронний алфавіт англійської мови. В якості основи автор використовує ілюстрації з книги "Letterfun". Показ володіє рядом достоїнств перед друкованим посібником. Учитель може забезпечити перегляд на екрані набагато кращий, ніж за допомогою карток. Демонстрація допомагає організувати фронтальну роботу. Спів, конкурси в командах, гра на швидкість називання букв є ще не повним переліком можливих варіантів застосування слайдів.

Корисний перегляд на уроці, заняттях гуртка і позакласних заходах. Відмінною особливістю даного алфавіту є написання букв. Кожна ілюстрація містить в собі малюнок тварини або предмета, зображення якого нагадує контури відповідної літери. Запам'ятовувати образами для дітей молодшого віку простіше.

Презентація створена за всіма правилами методичних розробок для початкової школи. Тут враховані особливості сприйняття дітей перших-других класів. Слайди не перевантажуючи зображеннями, ефекти анімації не відволікають від змісту. Розробка увійде до числа корисних і цікавих матеріалів до уроків у початкових класах.


Категорія: Англійська мова | Переглядів: 232 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]