Презентація на тему - FAMOUS BRITISH WRITERS (Знамениті Британські письменники) | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - FAMOUS BRITISH WRITERS (Знамениті Британські письменники)
У презентації представлені імена людей, чиї портрети виставлені в Національній портретній галереї Лондона. Матеріал роботи можна використовувати на свій розсуд на уроках присвячених вивченню творчості письменників, при знайомстві з визначними пам'ятками столиці і т.д. Розробка стане корисна учням при підготовці повідомлення до уроку. Показ знайомить з біографією і творчістю відомих британців, розвиває здатність до аналізу інформації, розширює кругозір і виховує інтерес до читання.

Презентація демонструє шістнадцять слайдів. Аудиторії представлені письменники:

-Вільям Шекспір​​;
-Даніель Дефо;
-Вальтер Скотт;
-Роберт Бернс;
-Льюїс Керролл;
-Чарльз Діккенс;
-Оскар Уайльд.

Демонстрація не є звичайним показом портретів знаменитих людей. Тут присутні деякі вправи на засвоєння матеріалу. Пропонується співвіднести авторів з їх приналежністю до Англії, Шотландії та Ірландії. Є вправа, де необхідно знайти твори письменників. В кінці заняття необхідно скласти невелике висловлювання у вигляді рекомендації до прочитання російських книг.


Категорія: Англійська мова | Переглядів: 986
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]