Презентація на тему - FAMOUS AND SUCCESSFUL PERSON (Знаменитості та успішні особистості) | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - FAMOUS AND SUCCESSFUL PERSON (Знаменитості та успішні особистості)
Презентація створена для проведення уроку англійської мови в десятому класі. Зміст уроку відповідає УМК Биболетова М. З. «Enjoy English». Робота знайомить з новими словами і вчить оформляти власне монологічне висловлювання з теми. Показ допомагає розвитку у школярів уміння виділяти головне в тексті, висловлювати своє ставлення до викладеного. Матеріал виховує почуття гордості за великих людей своєї країни, прагнення до досягнення поставлених цілей.

Презентація пропонує до використання на уроці тринадцять слайдів. Інформація представлена ​​в наступних розділах:

-Завдання уроку;
-Мовна зарядка;
-Введення лексики;
-Вправи на використання лексичного матеріалу;
-Робота з культурологічним довідником;
-Робота над формуванням монологічного висловлювання;
-Домашнє завдання.

Сприймається робота добре. Тексти читаються з екрану без утруднень. Завдання, запропоновані для виконання, сприяють розширенню словникового запасу учнів. Запитання на слайдах спонукають до міркувань, роздумів. В якості країнознавчої інформації в презентації представлені тексти про Діснеї, Чаплине, Лінкольні, Гейтсі. Ілюстраціями в презентації є скановані сторінки підручника.


Категорія: Англійська мова | Переглядів: 200 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]