Презентація на тему - CHARLIE CHAPLIN | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - CHARLIE CHAPLIN
Презентація є результатом творчого завдання з англійської мови. Робота присвячена темі «Знамениті люди». Розробка дає уявлення про життя і творчість великого артиста. Показ розповідає про сім'ю коміка, його шляху до кінематографа. Розробка містить інформацію про найбільш відомих фільмах актора, його нагородах.

Мовне зміст презентації дозволяє використовувати матеріал для роботи в старших класах. Показ можна здійснювати на уроках відповідної тематики, додаткових заняттях, гуртках. Дана розробка сприяє розширенню словникового запасу школярів, розвиває компенсаторні вміння. Презентація допоможе учню підготуватися до монологічного вислову по темі, розширить кругозір, дасть необхідні знання країнознавчого характеру.

До перегляду запропоновані вісім слайдів. На екран виводиться наступна інформація:

-Театральна сім'я Чапліна;
-Дитинство актора;
-Перші кроки в мистецтві;
-Творчість.

Презентація виконана в чорно-білому колірному рішенні, що відповідає кінематографу часів Чарлі Чапліна. На слайдах присутні кадри з німого кіно за участю актора.


Категорія: Англійська мова | Переглядів: 470 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]