Презентація на тему - БІЛОСНІЖКА (SNOW WHITE) | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - БІЛОСНІЖКА (SNOW WHITE)
Презентація створена для повторення, узагальнення граматичного матеріалу з англійської мови в початкових класах. Оформлення виконано в стилі відомої дитячої казки. Показ сприяє розвитку умінь порівнювати, аналізувати. В якості основи взято матеріал книги Барашковий Є. А. «Перевірочні роботи» до підручника Биболетова М. З. Зміст презентації підійде для застосування на заняттях з будь-якого іншого УМК. Учитель може використовувати слайди для організації індивідуальної роботи з учнем на уроці, додаткових заняттях. Батьки допоможуть своїй дитині освоїти курс англійської, якщо скачають для нього презентацію на домашній комп'ютер.

За допомогою розробки тренуються наступні розділи граматики:

-Відмінювання дієслова to be;
-Форми заперечень;
-Використання have got;
-Присвійний відмінок іменників;
-Модальне дієслово can;
-Короткі відповіді;
-Множину.

Навігація по презентації відбувається за допомогою спеціальних кнопок. На слайдах є пропозиція з пропущеними словами. Необхідно кликнути мишею по вірному варіанту відповіді. У разі правильного вибору здійснюється автоматичний перехід до іншого завданням. При помилку учневі належить ще раз вивчити граматичні правила і пройти тест заново.


Категорія: Англійська мова | Переглядів: 385 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]