Презентація на тему - ANIMAL’S WORLD | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Презентація на тему - ANIMAL’S WORLD
Розробка призначена для використання на уроках англійської мови у шостому класі. Презентація відповідає програмі серії підручників «EnjoyEnglish». Педагог може адаптувати матеріал під власні потреби. У показ включені необхідні елементи для всіх етапів заняття, представлені всі види мовленнєвої діяльності.

Демонстрація слайдів допомагає узагальнити і систематизувати матеріал з вивченої теми. За допомогою змісту даної роботи можна повторити лексику (назви тварин і прикметники), тренувати учнів у вживанні справжнього тривалого часу, розвивати монологічну мова на основі представленого тексту. Анімовані ілюстрації, переміщення зображень по слайду будуть привертати увагу школярів і сприяти включенню кожної дитини в роботу. Конспект уроку і музичні файли додаються до презентації.

Презентація підготовлена ​​на шістнадцяти яскравих слайдах. До використання на занятті запропоновані наступні матеріали:

- Введення в тему уроку;
- Фонетична зарядка;
- Кросворд;
- Вправа на систематизацію лексики;
- Підбір прикметників до назв тварин;
- Музична пауза;
- Тренування тривалого часу;
- Читання і складання монологу;
- Підведення підсумків.


Категорія: Англійська мова | Переглядів: 160 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]