FOOD FOR LIFE (ПРОДУКТИ ДЛЯ ЖИТТЯ) | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

FOOD FOR LIFE (ПРОДУКТИ ДЛЯ ЖИТТЯ)
Презентація підготовлена ​​до проведення уроку англійської мови у шостому класі за УМК Кауфман «Happy English». Робота допомагає повторити слова по темі, знайомить з поняттям «Fast Food», вчить правильно використовувати в мові слів «some, аny». Матеріал розвиває зорове сприйняття і образну пам'ять, допомагає формуванню вміння вести діалог у ситуації «Відвідання кафе», виховує ввічливість, прагнення правильно харчуватися. На екран виводяться ілюстрації до уроку і невеликі текстові уривки. Конспект заняття і необхідний роздатковий матеріал для школярів додається до файлу з презентацією.

До перегляду запропоновані вісімнадцять слайдів. План показу наступний:

-Організаційний момент;
-Розгадування шарад і введення в тему уроку;
-Цілі заняття;
-Повторення лексики;
-Читання;
-Використання «some, any»;
-Мовні кліше для діалогу «У кафе»;
-Читання і програвання ситуацій;
-Рецепція.

Презентація містить великий мовний матеріал. Тексти читаються з екрану добре, шрифт обраний великий. Використання зміни розміру букв і їх кольору робить необхідні акценти на граматичної сторону мови. Ілюстрації сприяють систематизації лексичних одиниць. Дітям сподобається урок, проведений за допомогою презентації.


Категорія: Англійська мова | Переглядів: 200 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]