У чому цінність людського життя? (твір-роздум) | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

У чому цінність людського життя? (твір-роздум)
Я не буду говорити про всіх людей, краще розповім, у чому я бачу цінність свого життя - життя молодої дівчини.
Кожна дівчина - майбутня мати. Тому цінність її життя насамперед у майбутніх дітей, в тих великих звершеннях, які будуть у них, у справах, які будуть її дітьми, внуками, правнуками зроблені: в будівлях, які вони побудують; в книгах, які вони, можливо, напишуть; в картинах, які вони намалюють; в поліпшеннях, які вони привнесуть в суспільне життя; в людях, яких вони врятують, будучи лікарями, міліціонерами, рятувальниками; в знаннях, які вони дадуть дітям, якщо стануть вчителями чи просто хорошими батьками. Цей ряд можна продовжувати до нескінченності!
Навіть якщо нинішній дівчині не судилося чинності якихось причин стати матір'ю, цінність її життя може адже полягати в справах, які вона зробить у своєму житті - список наведено в абзаці вище!
Виходячи з усього сказаного, я вважаю, що найжахливіші злочини - замах на чуже життя і спроби самогубств, які зовсім не рідкісні стали останнім часом.
Зупиніться, люди! Вбиваючи іншої людини або себе, ви вбиваєте все хороше, що міг би зробити цей чоловік або ви самі, вбиваєте ще не народжених дітей, які, в свою чергу , теж могли б мати потомство!
Потрібно ставитися дбайливо до свого життя, а також до життя будь-якої людини. Життя - безцінний дар, посланий нам Богом!


Категорія: Готові твори | Переглядів: 1360
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]